E-CHATSOHBET.COM

Arkadaş ve dost bulmak seviyeli bir sohbet için !

ANASAYFA  CHAT SOHBET ODALARI  FAVORİLERE EKLE
    MENÜ
Anasayfa
Sohbet et
Günlük gazeteler
Rüya tabirleri
Burçlar
Bebek isimleri
Yemek tarifleri
Þifalý bitkiler
Araba resimleri
    AÞK MENÜ
Güzel sözler
Hazýr mesaj
Sevgi sözleri
Aþk mesajlarý
Ayrýlýk mesajlarý
Etkileyici sözler
    DÝÐER LÝNKLER
T.C Kimlik numarasý
Vergi Kimlik numarasý
Hava durumu öðren
Milli piyango sonuçlarý
Bebek resimleri
SSK emeklilik bilgileri
ÖSS sýnav sonuçlarý
KPSS sýnav sonuçlarý
    DOST SÝTELER
Dünyadan ve Türkiye’den arkadaþlar ve dostlar bularak onlarla neþeli ve düzeyli sohbetler etmek için her zaman sitemize uðrayabilir arkadaþlarýnýzla sitemizde buluþabilirsiniz!

www.e-chatsohbet.com

SEVGÝ SÖZLERÝ

 

Yalnýzlýða gömüldüðün bir akþamda, güneþin geç doðduðu soðuk bir sabahta özlediðinde ve aðladýðýnda sýcak bir ele hasret kaldýðýnda beni hatýrla hep seninleyim…

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim…

Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla..

Sevgi deger vermesini bilmektir..Sevgi sevdiðini özlemektir..Sevgi birliktelikten sevinç duymaktýr..Sevgi onu kalbimde hissetmektir..Seni çok özledim Aþkým.

Kimine göre ateþtim cayýr cayýr yanan, kimine göre yýldýzdým hep parlayan. Kimi çiçeðe benzetirdi hiç solmayan. AMA BEN SENIN ÝCÝN SU OLMAK ISTERDIM! Hep muhtaç olunan!
 
Artýk ne yapsam boþ, teselliler faydasýz, Karanlýk gitgide en derinlere çeker beni. Çaresiz, bütün sokaklarýnda bu þehrin, Böyle periþan beklerim dönmeni.

Unut onu artýk dediler, ben onu unutmak için sevmedim dedim. Neden onu bu kadar seviyorsun diye sordular onu ölene kadar sevmeye yeminim var dedim.

Mutluluk, mesafeleri uzak da olsa baglar, yalnizlik sensizlik olunca gülen gözler aglar, senin adini duyunca yikilir karsimda tüm siradaglar.

Gece midir insaný hüzünlendiren,yoksa insan mýdýr hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düþündüren yoksa ben miyim seni düþünmek için geceyi bekleyen ?

Geceye inat gün aðarmakta,aðaca inat dal çoðalmakta,ölüme inat insanlar çoðalmakta,bense sana inat seni sevmekteyim inat bu ya hep de seveceðim…


© 2005 her hakki saklidir. www.e-chatsohbet.com