E-CHATSOHBET.COM

Arkadaş ve dost bulmak seviyeli bir sohbet için !

 
ANASAYFA  CHAT SOHBET ODALARI  FAVORİLERE EKLE
    MENÜ
Anasayfa
Sohbet et
Günlük gazeteler
Rüya tabirleri
Burçlar
Bebek isimleri
Yemek tarifleri
Þifalý bitkiler
Araba resimleri
    AÞK MENÜ
Güzel sözler
Hazýr mesaj
Sevgi sözleri
Aþk mesajlarý
Ayrýlýk mesajlarý
Etkileyici sözler
    DÝÐER LÝNKLER
T.C Kimlik numarasý
Vergi Kimlik numarasý
Hava durumu öðren
Milli piyango sonuçlarý
Bebek resimleri
SSK emeklilik bilgileri
ÖSS sýnav sonuçlarý
KPSS sýnav sonuçlarý
    DOST SÝTELER
Dünyadan ve Türkiye’den arkadaþlar ve dostlar bularak onlarla neþeli ve düzeyli sohbetler etmek için her zaman sitemize uðrayabilir arkadaþlarýnýzla sitemizde buluþabilirsiniz!

www.e-chatsohbet.com

AYRILIK MESAJLARI

 

Tanrým sana sen gibi bir sevgili versin, umarým sende onu ben gibi seversin. Sevdiðin sever sen gibi bir baþkasýný; sen sevdiðini seversin,sevdiðin bir baþkasýný….

Özlemim sana daðlarýn kavuþmasý kadar uzak. Özlemim sana birdaha yaþanmayacak kadar yasak. Sarhoþum bir ömür içmiþ kadar sana tutsak. Bir seni unutmadý unutmazda bu yüreðe kalsak.

Yanlýzlarýn adamýyým uyku yok gözlerimde. Yanlýzlarýn adamýyým baþkasý yok gözümde. Yanlýzlarýn adamý seni düþünüyor her gece.

Gözlerim sözünü tutamadý inan, hep seni arýyor gittin gideli. Bir hasretin kaldý bende hepsi bu. Ne desem boþ artýk. Sen de gittin ya!!

Akan seller gibi daðladýn yüreðimi, aldýn çok uzaklara götürdün beni. Oysa bir zalimi sevmiþ yüreðim, çöllerde meçhule düþer gibiyim.
 
Sen gidersen ne yaparým bir baþýna, kiminle avunur bu yürek yokluðunda, nasýl kapanýr içimdeki yara, sen olmadýktan sonra yanýmda.

Her güleni dost sandýðýnda Yalan sevgilere hemen kandýðýnda Dertlerinle baþbaþa kaldýðýnda Beni düþünüp AÐLAYACAKSIN.

Vakit geldi gitmem gerek artýk. Aþkýmla bensizliði sana býraktýk. Mutlumusun sevdam, gül artýk güller senin yalnýzlýk benim artýk.

Seni bana hatýrlatan herþeyi çöpe attým. Bir þeyi atamadým, Kalbimi. Beden unutuyor kalp unutmuyor, unutamazda, Unutmayacakta mezara kadar.

Gülmeyi bil, aðlamayý unutma. Sevmeyi bil, sevilmeden yapma. Beni hatýrla demiyorum, ama unutma. Güller güzellerin, yýldýzlar gecelerin, mutluluklar ise senin olsun.

seni unutmayý düþündüm bu gece bir sigaranýn üzerine adýný yazdým sigara bittiðinde unutacaktým nefes nefes atacaktým içimden seni ama nerden bilebilirdim ki seni unutmayý düþünürken nefes nefes içime çektiðimi

© 2005 her hakki saklidir. www.e-chatsohbet.com